Workbench Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Archive
gl: Arquivo

en: Published
gl: Publicado

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Other
gl: Outro

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Draft
gl: Borrador

en: Archived
gl: Arquivado

en: Edit draft
gl: Editar borrador

en: Default moderation state
gl: Estado moderación por defecto

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -

en: The moderation state has been updated.
gl: O estado de moderación foi actualizado.
