Workbench Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Archive
cs: Archiv

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Other
cs: Jiné

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Apply
cs: Použít

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Draft
cs: Koncept

en: Is published
cs: Je zveřejněno

en: Archived
cs: Archivováno

en: Latest version
cs: Poslední verze

en: View any unpublished content
cs: Zobrazit jakýkoliv skrytý obsah

en: Is default revision
cs: Je výchozí revize

en: Default revision
cs: Výchozí revize

en: Create New Draft
cs: Vytvořit nový návrh
