Workbench Moderation (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Latest version
hy: Վերջին տարբերակը

en: View the latest version
hy: Դիտեք վերջին տարբերակը
