Workbench Moderation (8.x-1.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Archive
se: Vuorká

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Publish
se: Almmut

en: About
se: Birra
