Workbench Moderation (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Archive
hr: Arhiva

en: Published
hr: Objavljeno

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: Other
hr: Ostalo

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
