Workbench Moderation (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Log message
ta: விபரசேகரிப்பு செய்தி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Your settings have been saved.
ta: உங்கள் அமைவுகள் சேமிக்கப்பட்டன.

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
