Workbench Moderation (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Other
el: Άλλο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Entity language
el: Γλώσσα οντότητας
