Workbench Moderation (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Value
is: Virði

en: Weight
is: Vekt

en: Published
is: Útgivið

en: Log message
is: Boð í gerðalista

en: Other
is: Annað

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Publish
is: Gev út

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
