Workbench Moderation (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Other
gu: અન્ય

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
