Workbench Moderation (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Published
lv: Publicēts

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Other
lv: Citi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Is published
lv: Publicēts
