Workbench Moderation (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Other
my: အခြား

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Draft
my: မူကြမ်း
