Workbench Moderation (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (102 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Weight
nl: Gewicht

en: Archive
nl: Archief

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Log message
nl: Logbericht

en: Other
nl: Andere

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Moderate
nl: Modereren

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Draft
nl: Concept

en: Is published
nl: Is gepubliceerd

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Latest version
nl: Laatste versie

en: From state
nl: Van status

en: New draft
nl: Nieuw concept

en: Edit draft
nl: Concept wijzigen

en: Default moderation state
nl: Standaard moderatiestatus

en: Needs Review
nl: Te beoordelen

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: View any unpublished content
nl: Alle niet-gepubliceerde inhoud bekijken

en: Latest revision
nl: Laatste revisie

en: Moderation states
nl: Moderatiestatussen

en: Entity language
nl: Taal van entiteit

en: Transition from
nl: Overgang van

en: Transition to
nl: Overgang naar

en: To state
nl: Doel-status

en: Provides moderation states for content
nl: Biedt moderatiestatussen voor inhoud

en: Add Moderation state
nl: Publicatiestatus toevoegen

en: Add Moderation state transition
nl: Publicatiestatus-overgang toevoegen

en: Moderation state transitions
nl: Moderatiestatusovergang

en: Configure states and transitions for entities.
nl: Statussen en overgangen voor entiteiten instellen.

en: Administer moderation states.
nl: Moderatiestatussen beheren.

en: Administer moderation states transitions.
nl: Moderatiestatusovergangen beheren.

en: Administer moderation states
nl: Moderatiestatussen beheren

en: Edit Moderation state
nl: Moderatiestatus bewerken

en: Delete Moderation state
nl: Moderatiestatus verwijderen

en: Edit Moderation state transition
nl: Moderatiestatusovergang bewerken

en: Delete Moderation state transition
nl: Moderatiestatusovergang verwijderen

en: Moderation state config
nl: Moderatiestatus instellen

en: Is default revision
nl: Is de standaardrevisie

en: Enable moderation states for this node type
nl: Moderatiestatussen voor dit inhoudstype bewerken

en: Moderation states enabled
nl: Moderatiestatussen ingeschakeld

en: Moderation state for new content
nl: Moderatiestatus voor nieuwe inhoud

en: Moderation state transition config
nl: Moderatiestatusovergang-configuratie

en: The moderation state of this piece of content.
nl: De moderatiestatus van deze inhoud.

en: Manage moderation
nl: Moderatie beheren

en: Moderation control
nl: Moderatie

en: Moderation state transition
nl: Moderatiestatusovergang

en: Use the %transition_name transition
nl: Gebruik de overgang %transition_name

en: Move content from %from state to %to state.
nl: Wijzig inhoud van status %from naar %to.

en: Revisions must be required when moderation is enabled.
nl: Revisies zijn vereist wanneer moderatie is ingeschakeld.

en: Revisions are required.
nl: Revisies zijn vereist.

en: Enable moderation states.
nl: Moderatiestatussen inschakelen.

en: Content of this type must transition through moderation states in order to be published.
nl: Inhoud van dit type dient gebruik te maken van moderatiestatussen om gepubliceerd te kunnen worden.

en: After disabling moderation, any existing forward drafts will be accessible via the "Revisions" tab.
nl: Na het uitschakelen van moderatiestatussen zijn concepten van bestaande inhoud via de tab 'Revisies' toegankelijk.

en: Select the moderation state for new content
nl: Selecteer de moderatiestatus voor nieuwe inhoud

en: The default moderation state must be one of the allowed states.
nl: De standaardmoderatiestatus dient een van de toegelaten statussen te zijn.

en: The moderation state has been updated.
nl: De moderatiestatus is bijgewerkt.

en: Moderation state %label deleted.
nl: Moderatiestatus %label verwijderd.

en: Label for the Moderation state.
nl: Label van de moderatiestatus.

en: When content reaches this state it should be published.
nl: Wanneer inhoud deze status heeft bereikt, zal het gepubliceerd worden.

en: Default revision
nl: Standaardrevisie

en: When content reaches this state it should be made the default revision; this is implied for published states.
nl: Wanneer inhoud deze status heeft bereikt, zal het de standaardrevisie worden; dit is impliciet voor gepubliceerde statussen.

en: Created the %label Moderation state.
nl: De moderatiestatus %label is aangemaakt.

en: Saved the %label Moderation state.
nl: De moderatiestatus %label is opgeslagen.

en: Moderation transition %label deleted.
nl: De moderatiestatus %label is verwijderd.

en: Label for the Moderation state transition.
nl: Naam van de moderatiestatusovergang.

en: Created the %label Moderation state transition.
nl: De moderatiestatusovergang %label is aangemaakt.

en: Saved the %label Moderation state transition.
nl: De moderatiestatusovergang %label is opgeslagen.

[ctx: Validation]
en: Valid moderation state
nl: Geldige moderatiestatus

en: This permission is necessary for any users that may moderate content.
nl: Deze toegangsrechten zijn nodig voor gebruikers om inhoud te modereren.

en: Create and edit moderation states.
nl: Moderatiestatussen aanmaken en bewerken.

en: Enable moderation states for this block content type
nl: Moderatiestatussen voor dit bloktype inschakelen

en: Moderation state for new block content
nl: Moderatiestatus voor nieuwe blokinhoud

en: Orders the transitions in moderation forms and the administrative listing. Heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nl: Bepaalt de volgorde van overgangen in moderatieformulieren en beheerlijsten. Zwaardere items staan lager, lichtere items staan verder bovenaan.

en: Save and @transition
nl: Opslaan en @transition

en: Create New Draft
nl: Nieuw concept aanmaken

en: Save and @transition (this translation)
nl: Opslaan en @transition (deze overgang)

en: Un-archive
nl: Dearchiveer

en: View the latest version
nl: De laatste versie weergeven

en: View the latest version of an entity. (Also requires "View any unpublished content" permission)
nl: De meest recente versie van een entiteit weergeven. (Hiervoor zijn toegangsrechten 'Alle niet-gepubliceerde inhoud bekijken' nodig)

en: Is Latest Revision
nl: Is meest recente revisie

en: Restrict the view to only revisions that are the latest revision of their entity.
nl: Beperk het overzicht tot de laatste revisie van de betreffende entiteit.

en: Allowed moderation states (Unpublished)
nl: Toegelaten moderatiestatussen (niet-gepubliceerd)

en: The allowed unpublished moderation states this content-type can be assigned.
nl: De 'niet-gepubliceerd' moderatiestatussen die voor dit inhoudstype gebruikt kunnen worden.

en: Allowed moderation states (Published)
nl: Toegelaten moderatiestatussen (gepubliceerd)

en: The allowed published moderation states this content-type can be assigned.
nl: De 'gepubliceerd' moderatiestatussen die voor dit inhoudstype gebruikt kunnen worden.

en: One or more entities were skipped as they are under moderation and may not be directly published or unpublished.
nl: Een of meerdere entiteiten zijn overgeslagen omdat ze momenteel gemodereerd worden en niet direct gepubliceerd of gedepubliceerd kunnen worden.

en: View moderation states
nl: Moderatiestatussen weergeven

en: View moderation states.
nl: Moderatiestatussen weergeven.

en: Latest revision ID
nl: Meest recente revisie-ID

en: @label latest revision
nl: @label meest recente revisie

en: @label revision
nl: @label revisie
