Workbench Moderation (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Weight
az: Çəki

en: Archive
az: Arxiv

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Other
az: Digər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Is published
az: Nəşr olunur

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti
