Workbench Moderation (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Archive
ca: Arxiva

en: Published
ca: Publicat

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Other
ca: Altres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Moderate
ca: Modera

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Publish
ca: Publica

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Draft
ca: Esborrany

en: Is published
ca: Està publicat

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Archived
ca: Arxivat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: From state
ca: Des de l'estat

en: Default moderation state
ca: Estat de moderació predeterminat

en: View any unpublished content
ca: Accedeix qualsevol contingut no publicat

en: Latest revision
ca: Última revisió

en: Moderation states
ca: Estats de la moderació

en: Entity language
ca: Llengua de l'entitat

en: Provides moderation states for content
ca: Proporciona estats de moderació per al contingut

en: Configure states and transitions for entities.
ca: Configureu els estats i les transicions de les entitats.

en: Administer moderation states.
ca: Administreu els estats de moderació.

en: Administer moderation states transitions.
ca: Administreu les transicions dels estats de moderació.

en: Is default revision
ca: És la revisió predeterminada

en: The moderation state of this piece of content.
ca: L'estat de moderació d'aquesta peça de contingut.

en: Manage moderation
ca: Gestiona la moderació

en: Moderation control
ca: Control de la moderació

en: Revisions are required.
ca: Les revisions són obligatòries.

en: After disabling moderation, any existing forward drafts will be accessible via the "Revisions" tab.
ca: Després d'inhabilitar la moderació, qualsevol esborrany existent serà accessible des de la pestanya "Revisions".

en: The moderation state has been updated.
ca: S'ha actualitzat l'estat de moderació.

en: Label for the Moderation state.
ca: Etiqueta per a l'Estat de moderació.

en: When content reaches this state it should be published.
ca: Quan el contingut arribi a aquest estat s'hauria de publicar.

en: Default revision
ca: Revisió per defecte

en: When content reaches this state it should be made the default revision; this is implied for published states.
ca: Quan el contingut arribi a aquest estat s'hauria de marcar com la revisió predeterminada; això és implícit pels estat de publicat.

[ctx: Validation]
en: Valid moderation state
ca: Estat de moderació vàlid

en: Save and @transition
ca: Desa i @transition

en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

en: Save and @transition (this translation)
ca: Desa i @transition (aquesta traducció)

en: View the latest version
ca: Visualitza l'última versió

en: View the latest version of an entity. (Also requires "View any unpublished content" permission)
ca: Visualitza l'última versió d'una entitat. (També requereix el permís "Visualitza qualsevol contingut no publicat")

en: Is Latest Revision
ca: És l'última revisió

en: Allowed moderation states (Unpublished)
ca: Estats de la moderació permesos (no publicats)

en: The allowed unpublished moderation states this content-type can be assigned.
ca: Els estats de la moderació permesos no publicats que es poden assignar a aquest tipus de contingut.

en: One or more entities were skipped as they are under moderation and may not be directly published or unpublished.
ca: S'ha omès una o més entitats, ja que estaven en moderació i no poden publicar-se o retirar-se directament.

en: View moderation states
ca: Mostra els estats de moderació

en: Latest revision ID
ca: ID de la darrera revisió

en: @label revision
ca: Revisió @label
