Workbench Moderation (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Archive
fi: Arkisto

en: Published
fi: Julkaistu

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: Other
fi: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Moderate
fi: Moderoi

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Publish
fi: Julkaise

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Is published
fi: Julkaistu

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Latest version
fi: Uusin versio

en: New draft
fi: Uusi lunnos

en: Edit draft
fi: Muokkaa luonnosta

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: View any unpublished content
fi: Katsele mitä tahansa julkaisematonta sisältöä

en: Latest revision
fi: Uusin versio

en: Entity language
fi: Kokonaisuuden kieli

en: Default revision
fi: Oletusversio
