Workbench Moderation (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Other
ku: هیتر

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: About
ku: دەربارە
