Workbench Moderation (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Other
ug: باشقا

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Draft
ug: كوپىيە
