Workbench Moderation (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Archive
lt: Archyvas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Other
lt: Kiti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Archived
lt: Suarchyvuota
