Workbench Moderation (8.x-1.9) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Published
sl: Objavljeno

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Publish
sl: Objavi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
