Workbench Reviewer (3.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
