Workbench Reviewer (3.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Actions
da: Handlinger

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Moderation state
da: Godkendelsestilstand

en: Asc
da: Stigende
