Workbench Reviewer (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
