Workbench Reviewer (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Actions
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Moderation state
ja: モデレーション状態

en: Asc
ja: 昇順

en: Workbench
ja: ワークベンチ

en: Master
ja: マスター
