Workbench Reviewer (3.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
