Workbench Reviewer (3.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
