Workbench Reviewer (3.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Title
pt: Título

en: Author
pt: Autor

en: Actions
pt: Ações

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Message
pt: Mensagem

en: View
pt: Mostrar

en: User
pt: Utilizador

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: Revision ID
pt: ID da revisão

en: Published
pt: Publicado

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Changed
pt: Alterado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Moderation state
pt: Estado de moderação

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
