Workbench Reviewer (3.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
