Workbench Reviewer (3.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Revision ID
ta: பதிப்பு குறியெண்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
