Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Revision ID
hi: संशोधन आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
