Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
