Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Actions
te: చర్యలు

en: Message
te: సందేశం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
