Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
