Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Message
cs: Zpráva

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
