Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Actions
hu: Műveletek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Workflow State
hu: Munkafolyamat-állapot

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: Asc
hu: Növ

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: Master
hu: Mester
