Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
