Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Reviewer
kn: ಅವಲೋಕಿಸಿದವರು
