Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
