Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: View
os: Фенд
