Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Actions
fa: عملکردها

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Revision ID
fa: هویت تنقیح

en: Published
fa: منتشر شده

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
