Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
