Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
