Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Message
bn: বার্তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
