Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala
