Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Author
fr: Auteur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Revision ID
fr: Identifiant (ID) de version

en: Published
fr: Publié

en: Sort by
fr: Trier par

en: Workflow
fr: Processus

en: Workflow State
fr: État du processus

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Moderation state
fr: État de modération

en: Master
fr: Principal
