Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
