Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Actions
nl: Acties

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Asc
nl: Oplopend
