Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Message
ps: پيغام

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
