Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
