Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Master
ca: Mestre
