Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Title
es: Título

en: Author
es: Autor

en: Actions
es: Acciones

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Revision ID
es: ID de revisión

en: Published
es: Publicado

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Moderation state
es: Estado de moderación

en: Master
es: Máster
